Viahuman (14712)

Karaf, suyun hafızasındaki bilgiyi değiştirmeyi etkileyen elementleri armonize eder. Karafın şekli Fibonacci dizilimi ve neticesinde oluşan altın oran prensiplerine göre tasarlanmıştır. Karafın içerisindeki orgonit taşlar da kök çakranın kırmızısından taç çakranın moruna kadar tüm renk spektrumunu içerir. Temiz bir içme suyu dakikalar içerisinde canların ve enerjik bir hal alır. Canlı Su İçmek Neden İyidir? Birçok hastalığın nedeni sürekli vücudumuzu susuz bırakmaktan kaynaklanır. Devamlı içilen canlı ve aktif su iyileşmenin yolunu açar. Suyun Yapısı ve Hafızası Musluktan akan içme suyunun bir büyük sorunu vardır: deforme olmuş moleküler yapısı. Suyun, yapısını değiştirme özelliği ve bilgi kaydetme özelliği – yani hafızası vardır. Japon Bilim adamı Masaru Emoto tarafından geliştirilmiş su kristallerinin fotoğrafını çekip bu durumu teyit etme yöntemi vardır. Viahuman Su Canlandırıcı Karaf Suyun Yapısını Nasıl Etkiler? Karaf, suyun hafızasındaki bilgiyi değiştirmeyi etkileyen elementleri armonize eder. Karafın şekli Fibonacci dizilimi ve neticesinde oluşan altın oran prensiplerine göre tasarlanmıştır. Karafın içerisindeki orgonit taşlar da kök çakranın kırmızısından taç çakranın moruna kadar tüm renk spektrumunu içerir. Temiz bir içme suyu dakikalar içerisinde canların ve enerjik bir hal alır. Orgonit Nedir? Orgonite basitçe enerji temizleyicisi diyebiliriz. Enerji zonlarının düşük titreşimleri vardır. Orgonite bu titreşimi arttırıp canlılık katar. Orgonit elektromanyetik radyasyon ve patojenik alanlara karşı bir koruma kalkanı oluşturup karafın içerisindeki suyu korur. Fibonacci Dizilimi Nedir? Viahuman karafın şekli ve boyutları Fibonacci dizilimi baz alınarak tasarlanmıştır. Bu dizilim tabiattaki birçok canlının şekil ve biçiminde mevcudiyetini gösterir. Bitki yapraklarının diziliminden tutun, ayçiçeğindeki çekirdeklerin dizilimine kadar birçok bitkide, hatta salyangoz kabuğundan insanoğlunun eline, koluna kadar birçok uzuvda ve canlıda bu sayıların dizilişini görmek mümkündür. Bu dizilimin temel elementlerini karafın yapısında kullanmak suyu armonize edip canlandırır. Geleneksel Çek Kristali El İşçiliği Cam ve özellikle kristal suyun canlandırılması için ideal bir malzemedir. Viahuman karafı kurşunsuz Çek kristalinden, Çek Cumhuriyeti’nde el işçiliği ile yapılmıştır.   Viahuman Su Canlandırıcı Karaf ile İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • İlk kullanımdan önce karafınızı temizleyin.
 • Karafınıza sıcak su koymayın.
 • Zedelenmeyi önlemek için karafınızı donuk ortamda muhafaza etmeyin.
 • Boş karafı direkt güneşin altında tutmayın. Organit materyal uzun süre sıcağa maruz kalmaya uygun değildir. Su dolu karaf güneşin altında kalsa bile organit ısınmaz ve zarar görmez.
 • Karaf bulaşık makinesinde yıkanmaya ya da mikrodalgaya koyulmaya uygun değildir.
  • Karafınızı şu şekilde yıkayabilirsiniz: 1- İçerisine 1 yemek kaşığı sirke yada sitrik asit koyun. 2- Ilık suyla doldurun. 3- Ağzını avuç içinizle kapayıp çalkalayın.
 • Organitli Karafı sıcak bir malzemenin üzerine yerleştirmeyin. Ateşten uzak tutun.
 • Her orgonit farklı yapıdadır. İçerisindeki baloncuklar fayda seviyesini etkilemez.
 • Su karafa boşaltıldıktan 10 dakika sonra aktifleşip canlanır.
 • Karafı akşamdan doldurup sabahtan içmenizi öneririz. İçme suyundaki klorür bu zaman içerisinde uçar, su oda seviyesine gelir ve bünyenizin susuzluğunu giderir.
 • Suyun canlanıp aktifleşmesi 41 °C’ye kadar olan ısılarda gerçekleşir. Daha sıcak suların enerji alıp canlanması mümkün değildir.
 • Bu karaf, içerisinde su bulunan meyve suyu, ice tea, şarap gibi tüm içeceklerin aktifleşip canlanması için kullanılabilir.
 • Gelişigüzel oluşmuş kabarcıklar ve şişkinlikler, elle yapılmış kristalin özelliklerinden olup, karafın armonize etme özelliğini etkilemez.
 • Tozlanmaya dayanıklı tahta kapağı kullanırken suya teneffüs etmiş odun kokusu hissedebilirsiniz. Bu durumda bu kapağı kullanmayın.
 • Orgonit görüntüsü her karafta farklılıklar gösterir ve tek tek elle yapılma özelliğinden dolayı hiçbir karaf birbirine tam olarak benzemez.
 • Orgonit vibrasyonunun yayılmasını rengi belirler. Karanlıkta bırakılan karafın enerjisi daha çok yayılır.
Teknik Özellikleri Ürün Adı :ViaHuman Su Canlandırıcı Kristal Karaf 1.4 lt – Orgonlu Alaimisema  
Similar Items
Ürün detay paylaş