H2POCKET TAŞINABİLİR HİDROJENLİ SU JENERATÖRÜ
H2POCKET TAŞINABİLİR HİDROJENLİ SU JENERATÖRÜ
H2POCKET TAŞINABİLİR HİDROJENLİ SU JENERATÖRÜ
H2POCKET TAŞINABİLİR HİDROJENLİ SU JENERATÖRÜ

H2POCKET TAŞINABİLİR HİDROJENLİ SU JENERATÖRÜ (16420)

Fiyat : $878.02(KDV Dahil)

 

FİYATA KDV+KARGO+MONTAJ BEDELLERİ DAHİLDİR

H2POCKET içme suyunu birkaç dakika içerisinde dünyanın en taze ve yenileyici içeceği olan hidrojenli su haline getiren dünyanın en küçük hidrojenli su jeneratörüdür. Sadece bir USB bağlantısı ile sorunsuzca çalışır. Kendi özel USB bağlantı kablosu, temizleme kiti, kullanma kılavuzu, koruyucu kılıf ile birlikte gelir.Hidrojenli su, moleküler hidrojen olarak da bilinen hidrojen gazı ile zenginleştirilmiş veya aşılanmış sudur.

 

 

H2POCKET içme suyunu birkaç dakika içerisinde dünyanın en taze ve yenileyici içeceği olan hidrojenli su haline getiren dünyanın en küçük hidrojenli su jeneratörüdür. Sadece bir USB bağlantısı ile sorunsuzca çalışır. Kendi özel USB bağlantı kablosu, temizleme kiti, kullanma kılavuzu, koruyucu kılıf ile birlikte gelir.

Hidrojenli su, moleküler hidrojen olarak da bilinen hidrojen gazı ile zenginleştirilmiş veya aşılanmış sudur.

Hidrojeni tüketmenin en etkili yolu içme suyuna aşılamaktır. Bu amaçla kullanılan ve taşıması çok kolay olan H2POCKET ile her an her yerde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Platin titanyum elektrot ve platin PEM mebran sayesinde H2POCKET klor ve ozon kalıntıları içermez. Ayrıca, bunlar H2POCKET’in daha uzun süre dayanabilen 1000-1.500 ppb arasında hidrojenli su üretmesine izin verir.

Spora, işe veya alışverişe giderken H2POCKET’i yanınızda taşımanız için koruyucu kılıfı ile birlikte gelir.

İçerdiği moleküler Hidrojenin evrendeki en küçük antioksidan element olması özelliği ile hücre bariyerlerini kolayca aşıp hücreye nüfus etmesi, hücrede bulunması muhtemel hastalıklara sebep olan okside edici serbest radikalleri yok ederek önemli bir antioksidan görevi yapması ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bu sayede havada bulunan mikrop ve virüslerden korunmak için Hidrojenli suyu her gün rahatlıkla tüketebilirsiniz,

C. Hidrojen suyu, çözünmüş hidrojen gazı (H2) içeren normal su (H2O) anlamına gelir.

C. Günümüzde insanlar, serbest radikallerin güçlü ‘oksitleyici gücü’ ile başa çıkmak için C, E ve polifenoller gibi ‘antioksidanlar’ tüketmektedirler. Hidrojen en etkili anti-oksidan olarak bilinir, çünkü malign Serbest radikalleri vücudumuzdan seçici olarak uzaklaştırır. Hidrojen vücudumuza emildikten sonra, Serbest radikal ile birleşir ve suya dönüşür ve vücuttan atılır.

C. Su molekülünün kimyasal olarak oksijen atomuna bağlı iki hidrojen atomu vardır. Bu, sadece birbirine bağlı iki hidrojen atomu olan hidrojen gazı molekülünden (H2) farklıdır.

C. Çünkü hidrojen, serbest radikallerin nötralize edilmesine ve hastalıkların çoğunun ve erken yaşlanmanın nedeni olan oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olan güçlü bir antioksidandır. Ek olarak, evrendeki en küçük element olan hidrojen, vücudun nöronlar ve hücre çekirdekleri gibi diğer antioksidanların erişemediği kısımlarına nüfuz eder.

C. İçtiğinizde, daha atomize, daha zarif bir tada sahip olduğunu fark edeceksiniz.

C. Ev, iş ve yaşam tarzı seçimlerinize bağlı olarak, hidrojen açısından zengin suyun sağlığınızı ve sağlığınızı iyileştirebileceği birçok potansiyel yol vardır. Moleküler hidrojenin aşağıdaki gibi çeşitli alanlarda geliştirme potansiyeline sahip olabileceği yüzlerce çalışma ile belgelenmiştir:

Atletik performans ve iyileşme, enerji seviyeleri, jet lag, yaşlanma, alerji, cilt tahrişi, iltihaplanma, kanser, diyabet, kardiyovasküler, nörolojik, akciğer hastalıkları gibi birçok kronik hastalık.

C. Hayır. Hidrojen suyunda sıfır kalori vardır.

C: Oksidasyon seviyelerimiz yüksek olduğunda vücut yağları enerjiye dönüştürmeyi reddeder çünkü yanan yağ daha da oksidasyona neden olur. Hidrojen suyunun antioksidan yükü, oksidasyon seviyesini düşürmemize yardımcı olur ve metabolizmanın yağları enerjiye dönüştürmesini sağlar.

C. Hayır. Suyu ne kadar hidrojenlediğinize rağmen, hidrojene aşırı yüklenmek imkansızdır. Doygun hale geldiğinde, fazlalıklar buharlaşır.

C. Evet. Derideki serbest radikalleri ortadan kaldırır. Hidrojen suyu bir bezle veya doğrudan cilde uygulanabilir ve birkaç dakika çalışmaya bırakılabilir.

C. Evet. Hidrojen açısından zengin suyun tek etkisi, sağlık için uygun bir oksidasyon seviyesinin korunmasına yardımcı olmaktır. Kontrendikasyonları yoktur.

C. Önerilen günlük su alımı iki ila üç litredir. Oksidasyon seviyenizi düzenlemek için günde birden fazla bir şey çok faydalı olsa da, sadece hidrojen suyu içmenizi öneririz.

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş