Gül Kaynak ile Sertifikalı Advanced Detoks ve Alkali Yaşam Eğitimi
Gül Kaynak ile Sertifikalı Advanced Detoks ve Alkali Yaşam Eğitimi

Gül Kaynak ile Sertifikalı Advanced Detoks ve Alkali Yaşam Eğitimi (100456789)

Price : ₺15.000,00(Vat included)

Sevgili Detoks ve Alkali Yaşam Danışmanımız,

 

 

Advanced Üst Sınıf Eğitimi

 

1.       Tanita Yorumlaması; Yağ & Su Dengesi. Bizim Farklı Bakış açımızla / Metabolizma Yaşı / Vücut Tipi / Doktorların yaptırdığı kan testlerinin yorumlaması – Danışanlardan hangi testleri istemeliyiz. 

2.       Özel Detoks kürleri; Safra Kesesi Taşı (Karaciğer) Temizliği, evde Candida testi yapmak ve adım adım vücudumuzdaki mantarlardan kurtulmak

3.       En sık görülen Hastalıklara göre beslenmek / Detaylı Detoks Reçeteleri & Tarifler

4.       Detoks Destek Cihazlarını yakından tanımak 1: Alkali Su İyonizerleri, Angel of Water, Hidrokolon, Ozon, Oksijen, Bio-rezonans cihazları.

5.       Detoks Destek Cihazlarını yakından tanımak 2: Soğuk Sıkım Makinaları, Blenderlar, Dehydratorler, Filizlendiriciler, inversiyon aleti, doğru trambolin vs

6.       En çok karşılaşacağınız sorulara enn doğru cevaplar Q&A / Hastalıkların Psikolojik Sebeplerini Bilerek Danışana Destek / Yiyecek, İçecek, Kozmetik, Temizlik Malzemeleri gibi hayatımızdaki her şeyin içindeki Gizli Toksinler, bunları bilmek, anlamak, uzak durmak, maruz kalındıysa arınmak.

7.       Seminer & Atölye düzenlemek, gruplara Detoks ve Alkali Yaşam Konuşması için ipuçları, motivasyon konuşması teknikleriAna konu başlıkları.

8.       Konaklamalı & Konaklamasız Detoks Kampı Düzenlemek. Bir oteli Detoks Merkezine dönüştürmek / için donanım, malzeme, program akışı ekip vs. 

 

1. Ders 2 Mart

2. Ders 9 Mart

3. Ders 16 Mart

4. Ders 23 Mart

5. Ders 30 Mart

6. Ders 6 Nisan

7. Ders 13 Nisan

8. Ders 20 Nisan

Saygılarımla,

Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN