Solostar
Solostar
Solostar
Solostar
Solostar
Solostar
Solostar

Solostar (14647)

Price : $1,679.50(Vat included)

Solostar Soğuk Sıkım Katı Meyve, Sebze ve Çimen Sıkacağı, küçük gövdesine rağmen güçlü bir çiğneme metoduyla çimen ve diğer meyve/sebzelerinizi 47 RPM gibi düşük bir hızda tüm besin öğelerini oksitlenmeden ve ısıdan koruyarak sıkar.

Tribest Solostar Soğuk Sıkım Katı Meyve, Sebze ve Çimen Sıkacağı’nın yeni çarpıcı tasarımı, mühendislik dehası ile birleşti. Göz alıcı dış gövdesi, daha az elektrik ile daha fazla güç üreten etkili itme sistemini barındırır. Düşük hızla işleme sistemi, soğuk-baskı sıkma özelliği ve arttırılmış su çıkartma kapasitesi sayesinde günlük enzim, vitamin ve besin alım potansiyelinizi maksimum seviyeye taşır. Dünyanın en iyi yatay tek dişli cihazıdır. Akıllı tasarımı sayesinde, Solostar, %33 daha fazla dönme kuvveti üretirken, %20’ye kadar daha az elektrik kullanarak rakiplerine üstünlük sağlar. Dişli hız azaltma düzeneği, 5.4 HP bir motora eşittir. Daha fazla dönme kuvveti, daha az sıkışma anlamına gelir ve daha az elektrik, karbon ayak izinizi azaltırken aylık faturanızda tasarruf demektir. Aerodinamik görüntüsü, modern tasarımı ve fazla yer kaplamayan boyutu ile mutfak tezgahınıza görsellik katar.Ayrıca gıda ile temas eden parçalarının tümü, BPA ve BPS içermeyen malzemeden yapıldığı için ailenizi zararlı kimyasallardan korumak konusunda da bir endişeniz olmaz. Solostar, 47 RPM hız çalışma özelliği ile piyasadaki en yavaş ve tek dişli yatay sıkacaktır. Yavaş ve nazik sıkma süreci neredeyse tüm ısı ve oksidasyonu yok ederek değerli besin ve enzimlerin korunmasını sağlar. Dolayısı ile daha fazla sağlık ve besin değeri olan sular elde edilir. Sınıfının öncülüğünü yapan dişli boyutu ve iki aşamalı öğütme süreci maksimum miktarda sıvı alımını sağlar. [caption id="attachment_14648" align="aligncenter" width="300"] 2 aşamalı öğütme süreci[/caption] Ultem dişli öğütücü, diğer tip plastiklerden 8 kat daha güçlü olduğu için, gıdaların sıkacağa beslenmesini kolaylaştıran, daha agresif bir dişli tasarımını destekler. Sonuç olarak daha fazla ve daha kaliteli sıvılar elde edilir ve kullanımı daha kolaydır. [caption id="attachment_14649" align="aligncenter" width="300"] dişli öğütücü[/caption] Hareketli hayatımızda, tükettiğimiz gıdalardan ihtiyaç duyduğumuz besin değerlerini elde etmek için zaman ayırmakta bazen zorlanırız. Aslında toplumun %90’ı yeterince meyve ve sebze tüketmez. Soğuk sıkım meyve ve sebze suları ihtiyaç duyduğumuz besini almamız için hızlı ve kolay bir imkan sunuyor. Yeterli miktarda besini aldığımızda daha iyi görünür, daha iyi hisseder daha sağlıklı bir hayat yaşarız. Gerçek güzellik içte başlar. Solostar ile siz de iç güzelliğine sahip olabilirsiniz. [caption id="attachment_14650" align="aligncenter" width="300"] Z-Star dönüşüm kiti[/caption] Solostar makinenisin önündeki sıkma aparatını Z-Star dönüşüm kiti ile beraber kullanarak çimen suyunuzu heryerde manuel olarak sıkabilirsiniz.
  • Daha fazla sıvı – Çift aşamalı öğütme ve daha büyük dişli boyutu, daha fazla yüzey alanı ve maksimum verim anlamına gelir.
  • Daha fazla enzim, vitamin ve mineral – Aşırı yavaş 47 RPM hız ile ısı ve oksidasyon önlenir.
  • Daha az tıkanma – %33 tork ile 5.4 HP bir motora eşit dişli hız azaltma düzeneği.
  • Daha fazla alan – İdeal boyutu, aerodinamik ve akıllı tasarımı ile mutfak tezgahında daha az yer kaplar.
  • Daha fazla tasarruf – %20 daha az elektrik tüketimi ve daha yüksek sıvı verimi ile gıda harcamalarından tasarruf.
  • BPA’sız malzeme – Gıda ile temas eden tüm parçaların üretiminde BPA’sız ve BPS’siz malzeme kullanılmıştır.
  • Z-Star ile uyumluluk – Tribest Z-Star manuel kullanım aparatı ile uyumluluğu sayesinde sıkma işlemini hareketli yaşantınıza adapte eder.
  • 2 yıl garanti
TRIBEST SOLOSTAR Ürün: Solostar Tek Dişli Yatay Öğütücü Mekanizma Model: SOLOSTAR 4 (SS-4200) Elektrik Sınıfı: AC 230V, 50-60Hz Elektrik Gücü: 120W Boyutları: 48 cm (Genişlik) x 25 cm (Yüksekliği) x 20 cm (Derinliği) Ağırlığı: 7 kg
Similar Items
Ürün detay paylaş