Sağlıklı Yaşam Destekleri - Full Paket
Sağlıklı Yaşam Destekleri - Full Paket

Sağlıklı Yaşam Destekleri - Full Paket (10720)

Fiyat : ₺1.815,00(KDV Dahil)

 Himalaya Tuzu, Alkali Damla, Oolong Çayı, Betonite Kil, Probiyotik, Enzmeco, Lifco, Spirulina Kelp & Nette

ÖNEMİ

Genel bedensel sağlık ve güçlü bir detoks için hazırlanmış pakettir.

ALKALİ DAMLA

Her 100ml için 1 damla; 1 litre için 10 damla. Ne kadar Alkali olursak, o kadar yağ yakarız.

BENTONİT KİL

Sabah ve akşam günde 2 kere aç karnına, 1 yarım çay bardağı içip üzerine bir büyük bardak su için. Vücudumuzdaki ağır metallerden, toksinlerden arınmak,  midemizdeki asidi dengelemek, karaciğer yağlanmasını azaltmak için bire bir. Selülitleri ciddi azaltır. Tam bir Detoks ürünü. Önerilen 4 şişe ile her sene bir kür yapmak.   

OOLONG ÇAY

Günde bol bol, özellikle sabah ve akşamları, yarım çay kaşığı Oolong çayını 85C suda 5 dakika bekletip için. Aynı çayı 5 kere bu şekilde demleyip içebilirsiniz. Özellikle sigara ve alkol kullananlarda akciğer ve karaciğer Detoksu için önerilir. Ödem atar.

SALUS HİMALAYA TUZ

Her gün 2 gr x 2 adet (min) 4 gr – ½ Limon suyunun içine koyup tüketmeliyiz. Bir kere sabah bir kere öğleden sonra 16-17 gibi. Enerjimizi arttırması ve mineral dengemizi koruması için.

 

PROBİYOTİK

Bağırsak Dostu

Ürünün özelliği

Probiotikler tüketildiklerinde sağlık üzerinde olumlu etki yaptıkları düşünülen mikro organizmalardır. Bağırsak mikroploranız da sizin yediğiniz yiyecekleri yer. Sebze, meyve ve baklagillerden zengin bir beslenme bağırsak florasının doğal dengesinde olmasını sağlar. Bağışıklık sisteminin zayıflamasına ve hastalık oluşturan bakterilere karşı direncinin azalmasına neden olan durumlar şunlardır

 • Hayvansal protein ve yağlardan zengin beslenme tarzı
 • Yetersiz lif içeren beslenme,
 • Antibiyotik kullanımı
 • Yaş
 • Stres
 • İnflamatuar durumlar
 • Kötü ve eksik beslenme
 • Sindirim problemleri
 • Bağışıklık durumu

Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

** Şişeyi buzdolabında saklayınız, raf ömrünü uzatmak için dondurulabilir.

 Kullanım Şekli: Tok karnına, herhangi bir öğünle 1 kere, 2 adet birlikte kullanabilirsiniz.

ENZİMCO

Sindirimi Hızlandırır

Ürünün özelliği;Kronik stres; ilerleyen yaş; mide-asit dengesinin bozulması; çok çiğnemeden hızlı yemek yemek; sebze ve meyveleri pişirerek tüketmek vb. gibi nedenlerden dolayı vücudumuzun enzim üretimi yavaşlar. Enzim üretiminin azalması çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına sebep olur. İçindekiler (1kapsül - 600mg ): Amilaz 175mg, Nohut unu 100mg, Zencefil (rizomu) Zingiber officinale 60mg, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra) 60mg, Bromelain 40mg, Lipaz 30mg, Proteaz 30mg, İnaktif Maya (Saccharomyces cerevisiae) 30mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(Topaklanmayı önleyici) 20mg, Pektinaz 20mg, Hemiselülaz 15mg, İnvertaz 10mg, Askorbik asit (E300)(Asitlik düzenleyici) 10mg Kullanım Şekli: Yemeklerden önce (30 dakika önce) 2 adet bol su ile kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Kronik stres; ilerleyen yaş; mide-asit dengesinin bozulması; çok çiğnemeden hızlı    yemek yemek; sebze ve meyveleri pişirerek tüketmek vb. gibi nedenlerden dolayı vücudumuzun enzim üretimi yavaşlar. Enzim üretiminin azalması çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına sebep olur.

İçindekiler (1kapsül - 600mg ): Amilaz 175mg, Nohut unu 100mg, Zencefil (rizomu) Zingiber officinale 60mg, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra) 60mg, Bromelain 40mg, Lipaz 30mg, Proteaz 30mg, İnaktif Maya (Saccharomyces cerevisiae) 30mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(Topaklanmayı önleyici) 20mg, Pektinaz 20mg, Hemiselülaz 15mg, İnvertaz 10mg, Askorbik asit (E300)(Asitlik düzenleyici) 10mg

Kullanım Şekli: Yemeklerden önce (30 dakika önce) 2 adet bol su ile kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz

LİFCO

İçindekiler (1kapsül – 600mg ): Aloe vera (jel)(Aloe barbadensis) 95mg, Mürver (çiçeği)(Sambucus Nigra) 95mg, Ebegümeci (yaprağı)(Malva sylvestris), 75mg, Anason (meyvesi)(Pimpinella anisum) 60mg, Sinameki (yaprağı) (Senna sp) 30 mg, Rezene (meyvesi)(Foeniculum vulgare) 30mg, Zencefil (Zingiber officinale) 30 mg, İnülin 30mg, Hindiba (kökü)(Cichorium intybus) 20mg, Kudret narı (meyvesi)(Momordica charantia) 20mg, Adaçayı (yaprağı) (Salvia officinalis) 20mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(topaklanmayı önleyici) 20mg, Karamuk (meyvesi)(Berberis vulgaris) 15mg, Maydanoz (yaprağı) (Petroselinum sp.) 15mg, Devedikeni (tohumu)(Silybum marianum) 15mg, Kimyon (meyvesi)(Cuminum cyminum) 12,5mg, Meyan (kökü) (Glycyrrhiza glabra) 10mg, Askorbik asit (E300)(asitlik düzenleyici) 7,5mg Kullanım Şekli: Sabah akşam 1’er adet herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Lif Desteği

Ürünün özelliği;

Lifler sindirim sistemininin normal fonksiyonlarında çalışabilmesi için en önemli besin maddesidir. Gıdalardan yeteri kadar lif ihtiyacını karşılayamayanlar ise bu ihtiyaçlarını besin takviyelerinden alabilirler. The LifeCo olarak bu amaçla ürettiğimiz LifCo, zengin lif içeriğinin yanı sıra vitamin ve mineral içeriğiyle ile sizi daima destekler.

 

The LifeCo LifCo, yüksek lif içeriği ile sindirim faaliyetlerine destek olan bitki karışımı içeren bir takviye edici gıdadır.

The LifeCo LifCo 30 Kapsül'ün En Önemli Faydaları:

 • Aloe vera, mürver çiçeği, meyan kökü, sinameki ve rezene sindirim faaliyetlerini destekler.
 • İçeriğindeki vitamin ve mineraller, vücudun normal fonksiyonlarına yardımcı olur.
 • Devedikeni, hindiba ve ebegümeci içerir.

Kullanım Şekli: Sabah akşam 1’er adet herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.  

Spirulina Kelp & Nettle  

 

İçindekiler (1kapsül) : Mavi Yeşil Alg, Hidroksipropil metil selüloz (Bitkisel kapsül), Isırgan, Kelp, İnülin (Prebiyotik bileşen), Trikalsiyum Fosfat(E341iii) (Topaklanmayı önleyici), Askorbik Asit (E300) (Antioksidan).

Kullanım Şekli: Yetişkinlere yönelik bir ürün olup tok karnına günde 2 kapsül alınması önerilir. 

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR