Sağlıklı Yaşam Destekleri - Hazım Problemi Paketi
Sağlıklı Yaşam Destekleri - Hazım Problemi Paketi

Sağlıklı Yaşam Destekleri - Hazım Problemi Paketi (10718)

Fiyat : $317.44(KDV Dahil)

Enzimco, Probiyotik, Salus Tuz, Alkali Damla, Bentonite Kil

  ÖNEMİ

Genel sağlık ve güçlü bir bedensel detoks için yediklerimizin önemi kadar onları sindirebilmek, güçlü bir bağırsak florasına sahip olup bedenden atılması gerekenlerin düzenli bir şekilde atılabilmesine ihtiyaç duyarız. Bedenimizin biyokimyasını alkali yapan alkali damla desteği alıp, himalaya tuzu kürü ile minarel desteği sağlarız.  Hazımı desteklemek adına oluşturulan bu paket; sindirim problemlerin çözülmesini, düzenli bağırsak hareketlerin sağlanmasınıı, enerji seviyenizin yükseltilmesini, bedensel toksin atıp bedeni daha sağlıklı hale getirebilmek, kilo verimini artırmak için hazırlanmıştır.  

ENZİMCO

SİNDİRİMİ HIZLANDIRIR

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kronik stres; ilerleyen yaş; mide-asit dengesinin bozulması; çok çiğnemeden hızlı yemek yemek; sebze ve meyveleri pişirerek tüketmek vb. gibi nedenlerden dolayı vücudumuzun enzim üretimi yavaşlar. Enzim üretiminin azalması çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına sebep olur. İçindekiler (1kapsül - 600mg ): Amilaz 175mg, Nohut unu 100mg, Zencefil (rizomu) Zingiber officinale 60mg, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra) 60mg, Bromelain 40mg, Lipaz 30mg, Proteaz 30mg, İnaktif Maya (Saccharomyces cerevisiae) 30mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(Topaklanmayı önleyici) 20mg, Pektinaz 20mg, Hemiselülaz 15mg, İnvertaz 10mg, Askorbik asit (E300)(Asitlik düzenleyici) 10mg Kullanım Şekli: Yemeklerden önce (30 dakika önce) 2 adet bol su ile kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Kronik stres; ilerleyen yaş; mide-asit dengesinin bozulması; çok çiğnemeden hızlı    yemek yemek; sebze ve meyveleri pişirerek tüketmek vb. gibi nedenlerden dolayı vücudumuzun enzim üretimi yavaşlar. Enzim üretiminin azalması çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına sebep olur.

İçindekiler (1kapsül - 600mg ): Amilaz 175mg, Nohut unu 100mg, Zencefil (rizomu) Zingiber officinale 60mg, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra) 60mg, Bromelain 40mg, Lipaz 30mg, Proteaz 30mg, İnaktif Maya (Saccharomyces cerevisiae) 30mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(Topaklanmayı önleyici) 20mg, Pektinaz 20mg, Hemiselülaz 15mg, İnvertaz 10mg, Askorbik asit (E300)(Asitlik düzenleyici) 10mg

Kullanım Şekli: Yemeklerden önce (30 dakika önce) 2 adet bol su ile kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz

PROBİYOTİK

BAĞIRSAK DOSTU

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Probiotikler tüketildiklerinde sağlık üzerinde olumlu etki yaptıkları düşünülen mikro organizmalardır. Bağırsak mikroploranız da sizin yediğiniz yiyecekleri yer. Sebze, meyve ve baklagillerden zengin bir beslenme bağırsak florasının doğal dengesinde olmasını sağlar. Bağışıklık sisteminin zayıflamasına ve hastalık oluşturan bakterilere karşı direncinin azalmasına neden olan durumlar şunlardır

  • Hayvansal protein ve yağlardan zengin beslenme tarzı
  • Yetersiz lif içeren beslenme,
  • Antibiyotik kullanımı
  • Yaş
  • Stres
  • İnflamatuar durumlar
  • Kötü ve eksik beslenme
  • Sindirim problemleri
  • Bağışıklık durumu

Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

** Şişeyi buzdolabında saklayınız, raf ömrünü uzatmak için dondurulabilir.

 Kullanım Şekli: Tok karnına, herhangi bir öğünle 1 kere, 2 adet birlikte kullanabilirsiniz.

 

SALUS HİMALAYA TUZ

Himalaya Tuzu - her gün 2 gr x 2 adet (min) 4 gr – ½ Limon suyunun içine koyup tüketmeliyiz. Bir kere sabah bir kere öğleden sonra 16-17 gibi. Enerjimizi arttırması ve mineral dengemizi koruması için.

 

ALKALİ DAMLA

Alkali Damla - her 100ml için 1 damla; 1 litre için 10 damla. Ne kadar Alkali olursak, o kadar yağ yakarız.

 

BENTONİT KİL

Sabah ve akşam günde 2 kere aç karnına, 1 yarım çay bardağı içip üzerine bir büyük bardak su için. Vücudumuzdaki ağır metallerden, toksinlerden arınmak,  midemizdeki asidi dengelemek, karaciğer yağlanmasını azaltmak için bire bir. Selülitleri ciddi azaltır. Tam bir Detoks ürünü. Önerilen 4 şişe ile her sene bir kür yapmak.   

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş