Sağlıklı Yaşam Destekleri - Tembel Bağırsak Paketi
Sağlıklı Yaşam Destekleri - Tembel Bağırsak Paketi

Sağlıklı Yaşam Destekleri - Tembel Bağırsak Paketi (10716)

Fiyat : $357.96(KDV Dahil)

Lifco, Probiyotik, Salus Tuz, Alkali Damla, Enzimco

 ÖNEMİ

Genel sağlık, güçlü bir bedensel detoks için yediklerimizin önemi sinidirimi desteklemek ve ihtiyacımız olanların atılabilmesi için ihtiyacımız olan lif desteğine, güçlü bir bağırsak florasına sahip olup bedenden atılması gerekenlerin düzenli bir şekilde atılabilmesine ihtiyaç duyarız. Bedenimizin biyokimyasını alkali yapan alkali damla desteği alıp, himalaya tuzu kürü ile minarel desteği sağlarız.  Bağısaklların düzenli çalışmasını desteklemek adına oluşturulan bu paket; ihtiacımız olan günlük lif desteğinin, düzenli bağırsak hareketlerin sağlanmasınıı, enerji seviyenizin yükseltilmesini, bedensel toksin atıp bedeni daha sağlıklı hale getirebilmek, kilo verimini hızlandırmak için hazırlanmıştır. 

LİF DESTEĞİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Lifler sindirim sistemininin normal fonksiyonlarında çalışabilmesi için en önemli besin maddesidir. Gıdalardan yeteri kadar lif ihtiyacını karşılayamayanlar ise bu ihtiyaçlarını besin takviyelerinden alabilirler. The LifeCo olarak bu amaçla ürettiğimiz LifCo, zengin lif içeriğinin yanı sıra vitamin ve mineral içeriğiyle ile sizi daima destekler.

 The LifeCo LifCo, yüksek lif içeriği ile sindirim faaliyetlerine destek olan bitki karışımı içeren bir takviye edici gıdadır.

The LifeCo LifCo 30 Kapsül'ün En Önemli Faydaları:

 • Aloe vera, mürver çiçeği, meyan kökü, sinameki ve rezene sindirim faaliyetlerini destekler.
 • İçeriğindeki vitamin ve mineraller, vücudun normal fonksiyonlarına yardımcı olur.
 • Devedikeni, hindiba ve ebegümeci içerir.

Kullanım Şekli: Sabah akşam 1’er adet herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.  

PROBİYOTİK

BAĞIRSAK DOSTU

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Probiotikler tüketildiklerinde sağlık üzerinde olumlu etki yaptıkları düşünülen mikro organizmalardır. Bağırsak mikroploranız da sizin yediğiniz yiyecekleri yer. Sebze, meyve ve baklagillerden zengin bir beslenme bağırsak florasının doğal dengesinde olmasını sağlar. Bağışıklık sisteminin zayıflamasına ve hastalık oluşturan bakterilere karşı direncinin azalmasına neden olan durumlar şunlardır

 • Hayvansal protein ve yağlardan zengin beslenme tarzı
 • Yetersiz lif içeren beslenme,
 • Antibiyotik kullanımı
 • Yaş
 • Stres
 • İnflamatuar durumlar
 • Kötü ve eksik beslenme
 • Sindirim problemleri
 • Bağışıklık durumu

Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

** Şişeyi buzdolabında saklayınız, raf ömrünü uzatmak için dondurulabilir.

 Kullanım Şekli: Tok karnına, herhangi bir öğünle 1 kere, 2 adet birlikte kullanabilirsiniz.

 

SALUS HİMALAYA TUZ

Himalaya Tuzu - her gün 2 gr x 2 adet (min) 4 gr – ½ Limon suyunun içine koyup tüketmeliyiz. Bir kere sabah bir kere öğleden sonra 16-17 gibi. Enerjimizi arttırması ve mineral dengemizi koruması için.

 

ALKALİ DAMLA

Alkali Damla - her 100ml için 1 damla; 1 litre için 10 damla. Ne kadar Alkali olursak, o kadar yağ yakarız.

 

 

ENZİMCO

Sindirimi Hızlandırır

 

Ürünün özelliği;

 

Kronik stres; ilerleyen yaş; mide-asit dengesinin bozulması; çok çiğnemeden hızlı    yemek yemek; sebze ve meyveleri pişirerek tüketmek vb. gibi nedenlerden dolayı vücudumuzun enzim üretimi yavaşlar. Enzim üretiminin azalması çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına sebep olur.

İçindekiler (1kapsül - 600mg ): Amilaz 175mg, Nohut unu 100mg, Zencefil (rizomu) Zingiber officinale 60mg, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra) 60mg, Bromelain 40mg, Lipaz 30mg, Proteaz 30mg, İnaktif Maya (Saccharomyces cerevisiae) 30mg, Trikalsiyum fosfat (E341)(Topaklanmayı önleyici) 20mg, Pektinaz 20mg, Hemiselülaz 15mg, İnvertaz 10mg, Askorbik asit (E300)(Asitlik düzenleyici) 10mg

 

Kullanım Şekli: Yemeklerden önce (30 dakika önce) 2 adet bol su ile kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş