12 Günlük Özel Safra Kesesi (Karaciğer) Temizliği Seti
12 Günlük Özel Safra Kesesi (Karaciğer) Temizliği Seti

12 Günlük Özel Safra Kesesi (Karaciğer) Temizliği Seti (8923746)

Fiyat : $810.48(KDV Dahil)

Merhaba!
İnsanda safra kesesi zamanla taşlarla dolar. Bu taşların tek sebebi karaciğerde sindirlemeyen fazla tüketilmiş hayvansal proteindir. Eğer kişinin safra kesesi zamanla çok taşla dolarsa, batı tıbbı keseyi basit bir operasyon ile alır. Öte yandan safra kesesi alınan kişi, hayvansal protein tüketmeye devam ettiğinde, bu taşlar yine oluşur ve bu sefer toplanacak bir kese de olmadığı için, sisteme karışır. Kanserin sebeplerinden biri olarak bu sisteme karışan taşlar gösterilir. Safra kesesi alına bir kişi artık Vegan ağırlıklı beslenmeye başlamalıdır. Bu özel temziliği de senede en az 1-2 kere yapmalıdır.

TABII KI ÖNEMLI OLAN KESEYI KAYBETMEMEK. Bu temizliği yapmak isteyen için özel 12 günlük bir kürümüz var. Size özel hazırlanan 12 günlük Beslenme Seti her sabah evinize teslim edilecek.

Bu kür esnasında;
1. Hiçbir hayvansal protein alınmamalı
2. Alkol almamalı 3. Kahve ve siyah çay içmemeli
4. Bütün tatlıları bırakmalı

İlk 10 günlük Yemek Paketi geldikten sonra 2 gün de Özel Temizlik Paketi gelecek. Temizliğe karar verdiğiniz gün 14.00 de yemek bırakılacak. 14:00-18:00 arası hiçbirşey yenmeyecek / içilmeyecek 18:00 Özel Temizlik İçeceği içilecek 250cc 20:00 Özel Temizlik İçeceği içilecek 250cc 22:00 Taş Dökme İçeceği - MUHAKKAK YATAKTA İÇİLMELİ VE BU SAATTEN SABAH 06:00ya kadar yataktan kesinlikle kalkılmamalı YATAKTAN KALKARSANIZ; YETERİNCE TAŞ DÖKEMEZSİNİZ. Ertesi Gün 06:00 Özel Temizlik İçeceği içilecek 250cc 08:00 Özel Temizlik İçeceği içilecek 250cc Sabah saatlerinde bolca tuvalete çıkılmaya başlanacak. Alafranga tuvalete daha önceden alacağınız plastik salata yıkama eleği / kevgiri tuvalete koyarsanız, taşları topluca görebilirsiniz. Bugün saat 11:00’e kadar evden çıkmanızı tavsiye etmiyoruz. İştahınıza göre 12:00 itibarı ile pakete devam edebilirsiniz.

Taşlar düştükten sonra vücudunuzda neler gözlemleyebilirsiniz; “KANSER ÖLDÜRMEK IÇIN DEĞIL YAŞATMAK IÇINDIR.” KITABINDAN ALINTIDIR * Taşlar düştükten sonra vücuduuzda inanılmaz bir rahatlamanın olduğunu fark edersiniz. Bir arkadaşım şöyle tanımladı, tıkanmıştım açıldım. Babam ise şöyle tanımladı bu rahatlığı; namazda eğilemiyordum. Onun için sandalyede oturarak namaz kılıyordum. Şimdi çok rahat bir şekilde namaz kılıyorum. Şimdi dediği de karaciğer temizliği yaptığı gün idi. * İkincisi vücudunuza müthiş bir enerji dolar ve kendinizi hafiflemiş hissedersiniz. * Yüksek tansiyon anında düşer. Yalnız tansiyonun tam dengeye gelmesi ancak birkaç kez yaptıktan sonra olur. * Şeker düşer. * Gözlerin görme gücü artar. Gözlerin görme gücü de eskisine dönmese bile daha güzel görebilmesi için sabırla ve inatla temizliğe devam etmek gerekir. Her temizliğin arkasından biraz daha görme gücü artar. * Nefes almada müthiş bir rahatlama başlar. Çünlü kanın oksijen taşıma gücü artmıştır. * Baş ağrıları biter. Hele ki 5. Ya da 6. Temizlikten sonra hemen hiç baş ağrısı olmaz. * Mide yanmaları ve bağırsak sorunları kalkar ortadan. * Kalp atışları dinginleşir. * Vücuttaki sivilceler azgınlığını ilk temizlikte yitirir. Hepsinin kaybolması birkaç temizlikten sonra olur. * Vücuttaki kahverengi yaşlılık lekeleri kaybolur. * Vücut mantarları yavaş yavaş yok olur. * Ağız, ayak ve vücut kokuları kalmaz.

Tabi bunların tamamen ortadan kalkması ve sürekliliği için bu temizliğin de sonuna kadar götürülmesi gerekir. * Hemen bütün organlar rahat bir nefes alır desek en doğruyu söylemiş oluruz.

12 GÜNLÜK ÖZEL SAFRA KESESI TAŞI (KARACIĞER) TEMIZLIĞINI SETINI SIPARIŞ ETMEK IÇIN HEMEN BIZI ARAYABILIRSINIZ

0530 260 2111 DIYETISYEN MINE ARPACIOĞLU

0532 560 2111 DIYETISYEN BEYZA ÇAPKINOĞLU

ONLINE SIPATIŞ IÇIN WWW.GULKAYNAK.COM [1]

Taş resimlerinizi 0533 241 2111 numaralı telefona Whatsapp olarak bekliyorum.

Sevgi ve Sağlıkla,

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş