14 Günlük Safra Kesesi & Karaciğer Paketi
14 Günlük Safra Kesesi & Karaciğer Paketi

14 Günlük Safra Kesesi & Karaciğer Paketi (657439393)

Fiyat : ₺13.720,00(KDV Dahil)

İnsanda safra kesesi zamanla taşlarla dolar.
 
Bu taşların tek sebebi karaciğerde sindirilemeyen fazla tüketilmiş hayvansal
proteindir.
 
Eğer kişinin safra kesesi zamanla çok taşla dolarsa, batı tıbbı keseyi basit
bir operasyon ile alır.

Bu taşlardan kurtulmanın, binlerce yıllık bilinen çok kolay ve basit bir yolu vardır. 
 
Karaciğer/Safra Kesesi Taşı temizliğini başarıyla yaptığınız sürece, her yapışınızda biraz daha genç, biraz daha enerjik, biraz daha sorunsuz olacaksınız.
 
Öte yandan safra kesesi alınan kişi, hayvansal protein tüketmeye devam
ettiğinde, bu taşlar yine oluşur ve bu sefer toplanacak bir kese de olmadığı
için, sisteme karışır.
 
Kanserin sebeplerinden biri olarak bu sisteme karışan taşlar gösterilir.
 
Safrakesesi alına bir kişi artık kilo kontrolünde zorlanır, hayvansal protein tüketiminde ciddi hazım problemleri yaşamaya başlar. 
 
Tabii ki önemli olan keseyi kaybetmemek. 
 
Bugün modern toplumda yaşayan hemen herkeste, hatta çocuklarda bile karaciğer yağlanması vardır. Karaciğer yağlanması çeşitli biçimlerde adlandırılmaktadır. Kimileri karaciğer büyümesi, kimileri karaciğer yağlanması, kimileri safra kesesi taşı diye adlandırmaktadır. Aslında bunların hepsi aynı şey demektir. 
 
Karaciğerin en önemli görevi, besinleri parçalamak ve kanı temizlemektir. 
 
Bu yüzden alkol içen, kahve içen, ilaç içen, hayvansal protein alan, hazır yemek yiyen, dışarda yemek yiyen hemen her insanda, karaciğerde kirlenme oluşur. Karaciğer kanı temizlerken safra diye bilinen bir sıvı oluşur. Bu sıvı safra kesesinde depo edilir ve yiyeceklerin hazmı için mideye gönderilir. Yediğimiz yiyeceklerin hazmında zorlanınca karaciğer, karaciğerde yağ birikintileri başlar. Bu önce safra kanallarını doldurur. Aynı zamanda safra kesesinde de birikmeye başlar. Bu yağ birikintileri çoğalıp da, karaciğer kanallarını doldurunca karaciğer görevini yapamaz hale gelir. Bu yağ birikintileri safra kesesinde de birikip de iltihaplanınca ağrı başlar. Ne yazık ki bu bugünün sözüm ona modern bilimin metotlarıyla ne tespit etme olanağı vardır, ne de bu taşlardan kurtulma olanağı vardır.
 
Sadece safra kesesinde birikip de ağrı yapmaya başlayınca o kişinin safra kesesi alınır.
 
İşte safrada ve karaciğerde biriken bu taş birikintilerine safra taşı, karaciğer yağlanması yada bunu sebep olduğu karaciğer büyümesi adını vermektedirler.
 
Karaciğer görevini doğru yapamayınca vücudun bütün metabolizma dengesi bozulur. Özellikle mide sorunları ve bağırsak sorunları karaciğerden kaynaklanır. Çünkü karaciğer sinir sistemine sahip değildir. Dolayısıyla karaciğerin ağrı ile sinyal vermesi ancak karaciğer tamamen çöktüğü zaman olur. O zaman da iş işten geçmiş olur. Karaciğerin kirlenmesi diyoruz biz bu sürece. 

 

Size her sabah teslim edilen Detoks içecekleri ve Alkali yiyeceklerden oluşan paketlerimiz, ekip arkadaşlarımız tarafından mutfağımızda günlük olarak, kişiye özel hazırlanmaktadır. Hedefimiz, seçmiş olduğunuz paketlerinizin, size en faydalı ve taze olarak ulaşmasıdır. Her paketinizi özen ve itina ile; günlük üretmekteyiz.

 

İstanbul içi teslimatlarda saat 17:00’ye kadar verdiğiniz siparişler ertesi sabah 7:00-9:00 arası teslim edilir. Cumartesi günü verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi sabahı size teslim ediyoruz.

 

İstanbul dışı teslimatlarda İstanbul’a en fazla 500 km uzaklıktaki mesafeler için, saat 11:00’e kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün kargo ile teslim olur. Size en yakın yurtiçi kargodan teslim alabilirseniz paketinize sabah başlayabilirsiniz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleri ise size Salı sabahı kargo ile teslim ediyoruz.

 

Bu çok özel arınmayı uygulamak ve Safra Kesesi Taşlarından kurtulmak ve Karaciğerinizi yenilemek için hemen bize ulaşın;

0533 452 2111

0530 260 2111

0532 560 2111

 

 

Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR