28 Günlük İnsülin Direnci Paketi
28 Günlük İnsülin Direnci Paketi

28 Günlük İnsülin Direnci Paketi (10150)

Fiyat : ₺25.760,00(KDV Dahil)

Karın bölgesinde Size tanıdık gelmeyen, anormal, bir türlü yok olmayan bir yağlanma varsa, aç gezseniz de Sizi bir türlü bırakmıyorsa, Diyabet yoluna girmiş, insülin direnci ile uğraşıyor olabilirsiniz.

İnsülin Direnci Paketimiz tam da Size göre!

Gelin 21-28 günlük bir kürle insülin dengenizi baştan kuralım, Hem de doyarak


Her hafta sonuç alacaksınız. İlk 7 günde bile tatlı, hamur işi ataklarınızdan kurtulacak, 14 günde enerjinize inanamayacaksınız. 21 günde vücudunuzda büyük bir hafiflik, değişim hissedeceksiniz, 28 gün sonra “İyi ki yapmışım, başardım!” diyeceksiniz. 
 
Size her sabah teslim edilen Detoks içecekleri ve Alkali yiyeceklerden oluşan paketlerimiz, ekip arkadaşlarımız tarafından mutfağımızda günlük olarak, kişiye özel hazırlanmaktadır. Hedefimiz, seçmiş olduğunuz paketlerinizin, size en faydalı ve taze olarak ulaşmasıdır. Her paketinizi özen ve itina ile; günlük üretmekteyiz.
 
İstanbul içi teslimatlarda saat 17:00’ye kadar verdiğiniz siparişler ertesi sabah 7:00-9:00 arası teslim edilir. Cumartesi günü verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi sabahı size teslim ediyoruz.
 
İstanbul dışı teslimatlarda İstanbul’a en fazla 500 km uzaklıktaki mesafeler için, saat 11:00’e kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün kargo ile teslim olur. Size en yakın yurtiçi kargodan teslim alabilirseniz paketinize sabah başlayabilirsiniz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleri ise size Salı sabahı kargo ile teslim ediyoruz.
Biz de bu yolda hep yanınızda olacağız.
Bilgi ve sipariş için bizi arayın

0533 452 2111

Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR