Custom Supplements 5'li Detoks Ürün Seti
Custom Supplements 5'li Detoks Ürün Seti

Custom Supplements 5'li Detoks Ürün Seti (11187)

Fiyat : ₺2.515,00(KDV Dahil)

 

Custom Supplements 5’li Detoks Ürün Seti

Paket içeriği; Custom Plus, Curcumin + Selenyum, Glutatyon + Selenyum, Koenzim Q10 + Selenyum, Sitikolin

 

Ürünler ve Kullanımı

Custom Plus; Vitamin C+ Betaglukan+ Çinko+ Selenyum+ Vitamin D3 İçeren Takviye Edici Gıda. Formülasyonunda yer alan enterik kapsül etken maddeleri mide asidinden korur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, antioksidan desteği, antitümor etkisi, enerjiyi yükselmesi, biyoyararlanımının yükseltilmesine yardımcı olur. Kullanımı; Günde 1 kez 1 kapsül yemek ile birlikte 1 bardak su ile alınmalıdır.

Curcumin + Selenyum; Curcumin ve Selenyum içeren Takviye Edici Gıda, Ağızda Dağılan Tablet (ODT) Teknolojisi sayesinde Biyoyararlanım 40 kat artar.  Kanserden korunmada, Kemik-eklem ağrılarında, antienflamatuar rahatsızlıklar ve ağız sağlığında yardımcı olur. Kullanımı; Günde 1 kez 1 kapsül yemeklerden sonra alınmalıdır.

Glutatyon + Selenyum; Glutatyon ve Selenyım içeren takviye edici gıda, formülasyonunda yer alan enterik kapsül, glutatyon biyoyararlanımının yükseltilmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, Tiroit fonsiyonların dengelenmesine ve Antioksidan  seviyesinin artmasına yardımcı olur.  Kullanımı; Günde 1 kez 1 kapsül yemek ile birlikte 1 bardak su ile alınmalıdır.

Koenzim Q10 + Selenyum; Koenzin Q10 ve Selenyum içeren takviye edici gıda, ağızda dağılan tablet (ODT). 18 kat daha, biyoyararlanım artar ve düşük miktarda bile yüksek etkinlik görülür. Enerjinin artmasına, Kalp sağlığını korunmasına, Antioksidan seviyesinin yükselmesin yarımcı olur. Kullanımı; 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 2 kez 1 tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 kez 2 tablet yemeklerden sonra alınmalıdır.

Sitikolin; Sitikolin içeren takviye edici gıda, emme tableti teknolojisi ile biyoyararlanım artar. Norodejeneratif rahatsızlarda, Alzheimer hastalığında , hafızanın güçlendirilmesinde, Otizm rahatsızlıklarında ve Karaciğerin korunmasında yardımcı olur. Kullanımı; 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 2 kez 1 tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 kez 2 tablet yemeklerden sonra alınmalıdır.

Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR