Sağlıklı Yaşam Destekleri - Bağışıklık Paketi
Sağlıklı Yaşam Destekleri - Bağışıklık Paketi

Sağlıklı Yaşam Destekleri - Bağışıklık Paketi (10712)

Fiyat : $516.01(KDV Dahil)

 Curcumin + Selenium,  Curcubent,  Hawaiian Spirulina 
 

 

Curcumin + Selenium

Dünyada Tek : ODT CURCUMİN TABLET ile İlk geçiş metabolizması azalır, böylece biyoyararlanımı artar, az miktarda bile yüksek etkinlik görülür. Vücut oksidatif stresle savaşırken Custom Curcumin +SE ile artırılmış antioksidan aktivitesi hedeflenir. Curcumin serbest radikal süpürücü olarak faaliyet gösterirken, Selenyum diğer antioksidanların etkileri üzerinden antioksidan aktivitesi gösterir.

İçindekiler: 1 Tablet;glukoz şurubu, zerdaçal kök ekstrası(Curcuma Longa), tatlandırıcı(mannitol,asesulfam K),selenometi formunda selenyumca zenginleştirilmiş maya, toplaklanma önleyici(yağ asitlerinin magnezyumtuzu), portakal aroması içerir. Renklendirici ve koruyucu içermez. Tatlandırıcı içerir. Kulanım Şekli: Günde bir (1) kez bir (1) tablet yemekten sonra alınmalıdır. Ağızda dağılan tablet formundadır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

 

Curcubent

 

 

Hawaiian Spirulina 

Spirulina; doğadaki en zengin bitkisel protein; demir mineraline ve B12 vitaminine sahip bir yosunudur. Şişe içeriği 200 tablettir.

Spirulina dünyada bilim çevrelerince "Süper Gıda", "Mükemmel Gıda" ve "Mucize Gıda" olarak adlandırılan bir besindir. Dünya üzerinde birçok ülkede yıllardır güvenle kullanılan bir besindir. Dünya Sağlık Örgütü ve Birleşmiş Milletlerin de "Spirulinanın çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı bir besin kaynağı" olduğuyla ilgili açıklamaları vardır. Spirulina üzerine yapılmış birçok pozitif bilimsel çalışma mevcuttur. NASA astronot besini olarak Spirulina kullanmaktadır. Birleşmiş Milletler Afrika’da açlıkla mücadele de Spirulina kullanmaktadır. Hamileler ve bebek emzirenler de kullanabilirler. Aynı şekilde günlük hayatınızda kullanmanızın çok büyük yararları vardır. Spirulina faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz : - Bağışıklık sisteminin desteklenmesinde, - Protein, vitamin ve mineral eksiğinin giderilmesinde, - Enerji ihtiyacının karşılanmasında, - Yorgunluk ve stresin vücuttan uzaklaştırılmasında, - Böbrek ve karaciğer toksisitesinin azaltılmasında, - Yaşlanma etkilerinin geciktirilmesinde, - Radyasyonun vücuttan uzaklaştırılmasında, - Tansiyonun dengelenmesinde, - Cilt problemlerinin giderilmesinde, - Derideki gözenekleri açarak cildi rahatlatmaya, - Önemli miktarda vitamin E içererek, vücutta güçlü antioksidan özelliği yaratmaya - Cildi ve saçı beslemeye ve canlandırmaya, - Vücut üzerinde rahatlatıcı etki yapmaya, düzenli kullanımında kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olmaya, - Kolesterol ve şekerin normal seviyede tutulmasına yardımcı olan muhteşem bir doğal besindir. Kullanım Şekli : Sabah uyanınca 2 bardak su ile birlikte, 6 adet kullanabilirsiniz.  

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş