Keto Paket
Keto Paket

Vegan Keto Paket (10141)

Fiyat : ₺1.050,00(KDV Dahil)

VEGAN KETO MENÜ

Kimler için?

Sağlıklı ve hızlı yağ yakmak isteyenler için

Paketlerinde juice tercih etmeyenler için 

Tatlı ve karbonhidrat ataklarıyla başa çıkmak isteyenler için 

Baklagil, laktoz ve gluten intoleransı olanlar için

 
Dünyada spor hocalarının, sağlıklı yaşam koçlarının çok önerdiği ketojenik menü Türkiye’de ilk defa Vegan olarak adrese teslim! 
%80 Faydalı yağlar %15 protein %5 karbonhidrattan oluşan bu özel menüde tüm öğünlerin total karbonhidrat oranları menünüzde belirtiliyor. Yepyeni VEGAN KETO Paketimiz tam da Size göre. Deneyin, sonuçlar Sizi çok mutlu edecek!

Size her sabah teslim edilen Detoks içecekleri ve Alkali yiyeceklerden oluşan paketlerimiz, ekip arkadaşlarımız tarafından mutfağımızda günlük olarak, kişiye özel hazırlanmaktadır. Hedefimiz, seçmiş olduğunuz paketlerinizin, size en faydalı ve taze olarak ulaşmasıdır. Her paketinizi özen ve itina ile; günlük üretmekteyiz.
 
İstanbul içi teslimatlarda saat 17:00’ye kadar verdiğiniz siparişler ertesi sabah 7:00-9:00 arası teslim edilir. Cumartesi günü verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi sabahı size teslim ediyoruz.
 
İstanbul dışı teslimatlarda İstanbul’a en fazla 500 km uzaklıktaki mesafeler için, saat 11:00’e kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün kargo ile teslim olur. Size en yakın yurtiçi kargodan teslim alabilirseniz paketinize sabah başlayabilirsiniz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleri ise size Salı sabahı kargo ile teslim ediyoruz.
Bilgi ve sipariş için bizi arayın

0533 452 2111
0530 260 2111
0532 560 2111

Ürün detay paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR